Maškarní bál

      Byli jste tam?
     Že ne? Tak jste o tom aspoň museli slyšet: slavný hrusický maškarní bál byl zase skvělý. Smíchu a radosti habaděj, taškařic a her jakbysmet, piva co hrdlo ráčí a dobré nálady ještě více.
     Chaloupka se otáčela tu k lesu, tu k Ivanovi, Nastěnka sloužila Marfuše a Dědeček Hříbeček uhýbal Berle Mrazilce...
     Hrusické kanibalky chvíli mučily ulovené muže u totemu malinovkou, ale pak se pustily do lovce tropických motýlů.  Ten řval, když z něj rvaly debrecínské tenké střevo, kabanosové tlusté střevo - a ještě dávaly ochutnat p.t.ctěnému publiku! Hrůzou krev stydla v žilách!

Pro zvětšení fotografií na ně klikněte.
Nejprve ale vyčkejte, než se natáhne celá galerie.

     K tomu řízně vyhrávala dívčí dechovka Ondřejovanka, které co chybělo koncertní souhře, to vynahrazovala ryčností a bujným poprsím dujících děv.
     A mezi tím vším zmateně pobíhal Dalmatin, popíjely služtičky, zasahovala Pivní Pomoc, občas prolétla čarodejnice, Ufoun či jaká to byla kosmická holota...

Pro zvětšení fotografií na ně klikněte.
Nejprve ale vyčkejte, než se natáhne celá galerie.

     A tetičky z obce baráčnické?
     Ty se radovaly neméně - ať z toho, jak se zábava vydařila, z toho, jaká se jim povedla úžasná tombola a hlavně z radosti výherců slavných domácích hrusických dortů s máslovým krémem a čokoládovou polevou, kterých napekly celou padesátku!!!
     „Děkuji za pozvání, bylo to neuvěřitelné", psal mi ráno kamarád Lukáš ze Senohrab. „Příští rok přijdu i se Senohrabskou delegací! Něco takového u nás nemáme!"